O firmie

Promocje

Nowości

Zasady współpracy

Kontakt

Zapytanie ofertowe

Szanowni Państwo!

     Zakład Badawczo-Produkcyjny "CHEMED" Sp. z o.o. został założony w 1992 przez kadrę inżynierską Działu Badawczego POCh S.A. w Gliwicach. Firma Nasza w początkowym okresie zajmowała się opracowywaniem nowych oraz modernizacją już istniejących technologii produkcji dla POCh-u i innych firm z branży chemicznej.

     Równocześnie rozwijana była produkcja wysoko specjalizowanych odczynników chemicznych stosowanych między innymi w diagnostyce medycznej oraz analityce ogólnej. Istotną rolę w produkcji Zakładu stanowią substancje biologicznie czynne.

     W 1993 roku rozpoczęliśmy produkcję odczynników stosowanych w hematologii, a w 1994 roku wysokiej jakości odważek analitycznych o nazwie Chemfix®. W 2003 roku wprowadziliśmy na rynek odważki analityczne o nazwie ChemFix PLUS® odpowiadające najlepszym europejskim produktom.

     Duże doświadczenie i profesjonalizm zatrudnionych w naszej firmie pracowników oraz dobrze zorganizowana produkcja, ze stałą kontrolą jej parametrów pozwala na oferowanie produktów o wysokiej jakości. Dzięki współpracy ze śląskimi uczelniami stale wzbogacamy swoją wiedzę i unowocześniamy produkcję. Aktualnie jesteśmy w trakcie wdrażania Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO-9001.

     Naszym celem jest systematyczny rozwój poprzez wdrażanie nowych produktów z jednoczesnym podnoszeniem jakości oraz dostosowaniem oferowanego asortymentu do potrzeb klienta.

     Jesteśmy przekonani, że szukając na rynku doświadczonego i nowoczesnego partnera wybierzecie Państwo ofertę naszej firmy.

© Copyrights by CHEMED 2007 - 2024. Created by Tchemik & Wiktors.